Okulöncesi eğitimi sıfır altı yaş arası gerçekleşmektedir. Bu dönem çocukların fiziksel ve zihinsel açıdan en hızlı gelişim gösterdikleri dönem olarak bilinmektedir.
 
Bu dönemin çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi gerekir aksi takdirde çocuk en verimli çağlarını boşa geçirmiş olur. Soyak Anaokulunda bu işin en güzel ve en bilinçli şekilde yapıldığı eğitim kurumlarından bir tanesidir. Bir eğitim kurumunun okulöncesi eğitimi bilinçli bir şekilde yönlendirme özelliğine sahip olması büyük bir önem taşır. Diğer eğitim dallarından çok daha kritik bir yaş grubu ile ilgilenen okulöncesi eğitim birimi disiplin , ilgi ve şefkati bir araya getirmelidir. Bunu yapan nadide kurumlardan bir tanesi de şüphesi ki Soyak Anaokuludur. 
 
Soyak Anaokulu çocuklarınız için ikinci bir yuva olacak. Eğitim ile eğlenceyi ayrılmaz iki parça haline dönüştüren Soyak Anaokulu çocuklarınızı eğlendirerek bilgilendirmeye çalışacaktır. Örneğin sayıları öğretmeye çalışan eğitmenler bunu direkt olarak tahtaya yazıp çocukların öğrenmesini beklemek çok yersiz bir beklenti olur. Soyak Anaokulueğitimcileri bunu beklemez ve eğlenceli bir şekilde öğretme metodunu benimser. Bir örnek vermek gerekirse , sayıların bir tırtılın boğumlarına yerleştirerek çocukların ilgisini çekmeye çalışmak eğlen- öğren metotlarından bir tanesidir. Çocuklar sevimli bir tırtıl ile ilgilenirken öğretmenler de bu sırada onlara sayıları öğretmeye çalışır. Sıkılmadan sayıları öğrenen çocuklar hem eğlenceli hem de bilgi dolu bir süreç geçirmiş olurlar. Aile olarak sizin de çocuklarınızı bu aşamada desteklemeniz gerekir. Onun öğrendiği şeyleri büyük bir şaşkınlıkla ve ilgi ile takip etmelisiniz. Siz onu şaşkınlık ve ilgi ile dinlediğiniz için onlarda ertesi gün okula aynı heves ile giderler. Aynı şekilde yeni şeyler öğrenip size aktarmak isterler. Siz ve okulöncesi eğitimcileri onların öğrenmeye karşı olan ilgisini tetiklemelisiniz. Bu yapıldığı takdirde çocuklar çok başarılı bir geleceğe adım adım ilerleyecektir. Uzun eğitim hayatının ilk basamağını oluşturan okulöncesi eğitim çocuğunuz için büyük bir fırsattır. Bu fırsatı iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerekmektedir. 
 
Eğer çocuğunuz okulöncesi eğitim alırsa hiç kuşkusuz ki ilkokul eğitiminde çok daha başarılı olacaklardır. Zaten ilkokulun temelini hazırlamak için ortaya çıkan okulöncesi eğitim amacını tamamen yerine getirip çocuğunuzu hem zihinsel hem de sosyal kapasite açısından okula hazırlar.
 
 
Anaokulları Ümraniye anaokulu İstanbul anaokulu Üsküdar Anaokulları Kadıköy Anaokulu
Maltepe Anaokulu Kartal Anaokulu Atakent Anaokulu Ümraniye Anaokulları Soyak Anaokulu
İstiklal Anaokulu Acibadem Anaokulu Acibadem Anaokulları Alibeyköy Anaokulu Alibeyköy Anaokulları
Arnavutköy Anaokulu Atakent Anaokulları Tuzla Anaokulu Beyoğlu Anaokulu Mecidiyeköy Anaokulu
Halıcıoğlu Anaokulu Kasımpaşa Anaokulu Okmeydanı Anaokulu Tophane Anaokulu Bahçelievler Anaokulu
Bakırköy anaokulu Bayrampaşa Anaokulu Ataköy Anaokulu Beykoz Anaokulu İstiklal Anaokulu