Uzmanların yaptıkları araştırmalara göre okul öncesi eğitim alan çocuklar ile almayanlar arasında gerek sosyal hayatlarında gerek eğitim – öğretim alanlarında oldukça fark var. Okul öncesi eğitim alan çocukların; zihinsel aktiviteleri daha iyi, oyun ve zeka becerileri daha kuvveti keza el becerileri daha yatkın, sosyal, aktif, kendine güvenli ve olumlu kişilik oluşturma evresine çabuk geçtikleri, okul öncesi eğitimini almamış veya tamamlamamış olan öğrencilerin ise daha pasif, kendinin ve yeteneklerinin farkına varamayan algısı biraz daha yavaş, sosyal ve eğitim hayatlarında daha içine kapanık olarak kendilerini ifade edemeyen, kişilik oluşumları daha yavaş oldukları tespit edilmiştir. Okul öncesi eğitimin bu kadar önem arz etmesi anaokulu eğitimi – öğretimi veren kurumlarında daha fazla çeşitlilikte önümüze çıkmaktadır. Bu kadar fazla hizmet veren kurumlar arasında en doğrusu bilmek ve o tercihi yapmak bir o kadar da zor. Acıbadem Anaokulu sağladığı hizmet ile diğer eğitim veren kurumlar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

 

Acıbadem Anaokulu okul öncesi eğitimin bilincine varmış ve bu bilinç ile kendilerini sıkça geliştirerek aynı önemi anaokulu eğitime vermektedir. Uzman eğitmen kadrosu, kaliteli çalışma arkadaşları ve güvenli mekanlarda sağladığı eğitim – öğretim ile sık  tercih edilenler arasına girmektedir. Acıbadem Anaokulu sadece çocukları okul öncesine alışma evresine hazırlamamakta zihin gelişimlerine de oldukça önem vermektedir. Okul öncesi eğitimi; zihinsel, bedensel gelişimlerini tamamlamaları için sağladıkları kaliteli eğitim ile adını ilk sıralara yazdırmayı başarmıştır. Çocukların ileri ki hayatlarında bedensel, ruhsal ve zihinsel yaşamlarına katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda çocukların spor eğilimlerine, sosyal aktivitelerine, doğru beslenmelerine, yeteneklerini fark edip geleceklerine bir o kadar da katkı sağlamaktadır. Acıbadem Anaokulları Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitim sistemi ile uzman psikologlar doğrultusunda eğitim prosedürünü geliştirmiş ve çocukların eğitim almalarını sağlamıştır.

 

Ailelerin anaokulu seçiminde bir diğer önem verdikleri konu ise güvenli mekanlara ve güvenli elleri çocuklarını emanet etmektir. Acıbadem Anaokulu sağladığı güven duygusu ve çocukların sağlıklarını düşünmeyi ideal edinmesi ile de herkesin takdirini ve beğenisi kazanmıştır.

Anaokulları Ümraniye anaokulu İstanbul anaokulu Üsküdar Anaokulları Kadıköy Anaokulu
Maltepe Anaokulu Kartal Anaokulu Atakent Anaokulu Ümraniye Anaokulları Soyak Anaokulu
İstiklal Anaokulu Acibadem Anaokulu Acibadem Anaokulları Alibeyköy Anaokulu Alibeyköy Anaokulları
Arnavutköy Anaokulu Atakent Anaokulları Tuzla Anaokulu Beyoğlu Anaokulu Mecidiyeköy Anaokulu
Halıcıoğlu Anaokulu Kasımpaşa Anaokulu Okmeydanı Anaokulu Tophane Anaokulu Bahçelievler Anaokulu
Bakırköy anaokulu Bayrampaşa Anaokulu Ataköy Anaokulu Beykoz Anaokulu İstiklal Anaokulu