Dokuz aylık bir hamilelik sürecinden sonra hayatınızın en kıymetli varlığna kavuştuğunuz anda artık sizin en büyük kaygınız elinizdeki bu kıymetli hazineyi iyi bir şekilde yetiştirmek olacaktır. bu uğurda elinizden gelen bütün her şeyi yapmalı ve çocuğunuzu düzgün ve topluma yararlı birer birey olarak yetiştirmelisiniz.
 
Burada esas olan şey bazı alanlarda sizin ona verebileceklerinizin sınırlı olduğunu kabul etmektir. Örneğin eğitim alanında sizin çocuklarınıza vereceğiniz şeyler ile profesyonel bir eğitimcinin vereceği şeyler çok farklı olur. Evde , okulda verilen eğitimin devamı ve pekiştirilmesi sağlanabilir ancak evdeki eğitim okul olmadan hiçbir anlam ifade etmez. Okulöncesi eğitim tam da bu sebeple çok önemlidir. Okulöncesi eğitimin en iyi yapıldığı kurumlardan bir tanesi is Okmeydanı Anaokuludur. Kurum tam olarak uzman kadrosu ile hizmet vermekte ve çocuğunuzun gelişimi için her gün çabalamaktadır. Okulöncesi eğitimin en büyük yararlarından bir tanesi de çocuğun disiplinli bir ortama uyum sağlama becerisinin gelişmesidir.
 
Disiplin Ve Okulöncesi Eğitim
Disiplin denilince akla hep negatif bir anlama sahip yaşanmışlıklar gelir. Halbuki disiplin sosyal kontekste kötü bir manaya gelememektedir. Bu yaştaki çocuklar yönlendirmeye açıklardır. Üzerlerinde kurulacak olan disiplin teşvik etme yoluyla olmalıdır. Aksi halde çocuk disipline edilmek istendiği konulardan tamamen uzaklaşır. Teşvik ederek disipline etmek çok yaygın bir yöntem değildir. Çocuğun hevesini kırmadan kuralların varlığından ve bazı kurallara uymasının gerekli olduğundan bahsetmek disiplin denilen kavramın ilk parçasını oluşturur. Okmeydanı Anaokulunda öğretmenlik yapan eğitimcilerden bu konu ile alakalı daha fazla bilgi alabilirsiniz. Çocuğunuzu yetkin eğitimcilerin ellerine bırakmak onu bir hedefi olmayan ve alelade bir genç olma ihtimalinden korur. İyi bir eğitim ile yola çıkan minik bireyler gelecekte çok daha fazla başarı elde ederler. Bu başarının mimarlarından bir tanesi de eğer çocuğunuz için uygun bulursanız Okmeydanı Anaokulu olabilir. çocuklarından daha kıymetli hiçbir varlığa sahip olmayan ebeveynler hiçbir şekilde okulöncesi eğitimi hafife almamaktadırlar. Siz de bu şekilde düşünen ebeveynler grubuna dahilseniz daha fazla gecikmeden çocuğunuzun okulöncesi eğitimden yararlanmasını sağlamalısınız.
 
Anaokulları Ümraniye anaokulu İstanbul anaokulu Üsküdar Anaokulları Kadıköy Anaokulu
Maltepe Anaokulu Kartal Anaokulu Atakent Anaokulu Ümraniye Anaokulları Soyak Anaokulu
İstiklal Anaokulu Acibadem Anaokulu Acibadem Anaokulları Alibeyköy Anaokulu Alibeyköy Anaokulları
Arnavutköy Anaokulu Atakent Anaokulları Tuzla Anaokulu Beyoğlu Anaokulu Mecidiyeköy Anaokulu
Halıcıoğlu Anaokulu Kasımpaşa Anaokulu Okmeydanı Anaokulu Tophane Anaokulu Bahçelievler Anaokulu
Bakırköy anaokulu Bayrampaşa Anaokulu Ataköy Anaokulu Beykoz Anaokulu İstiklal Anaokulu